Естетично та екологічно: у Києві встановили арт-інсталяцію з переробленого пластику
Джерело:
фейсбук "Україна без сміття"У Києві встановили незвичайний артоб'єкт, покликаний висвітлювати проблему поводження з відходами. "Антисміттєва" інсталяція з переробленого пластику з'явилася на території інноваційного парку UNIT.City.
Recycle-інсталяція – це результат партнерства організації "Україна без сміття" й творчої майстерні Merman Art, що відома за своїм артоб'єктом для фестивалю Burning Man Project 2022. Її підготували спеціально до International Mayors Summit.
Варте уваги Прощання з візком та уроки ходіння: Сімейна кімната в Сумах подарувала казку юним пацієнтам
Це просто ідеальний партнерський метч, коли ідея втілюється в максимально короткі терміни!,
– йдеться у повідомленні.
"Україна без сміття" вкотре доводить – відходів не існує, а вторсировиною може бути усе! Артоб'єкт виконує дуже важливу функцію – розповідає про поточний стан справ у "сміттєвій" сфері. Декілька цифр на інсталяції та 3 – 5 хвилин вашого часу забезпечать чітке усвідомлення масштабу проблеми.
Унікальна "антисміттєва" інсталяція / Фото фейсбук "Україна без сміття"
Про інсталяцію
- 5 днів монтажу;
- 16 трикутників з перероблених стаканчиків з-під молочних продуктів і контейнерів для зберігання речей;
- близько 24 кілограмів вторсировини.
Повний текст публікації УБС:
Наша перша арт-інсталяція із переробленого пластику! 5 днів від ТЗ до монтажу вже готової конструкції
16 частин-трикутників, зроблених із контейнерів із маркуванням "PP5", тобто все це — «реінкарновані» стаканчики з-під молочних продуктів і контейнерів для зберігання речей близько 24 кг вторсировини використано для інсталяції Це інсталяція-пазл, інсталяція-головоломка, інсталяція-міфозламувачка: всього за 3-5 хв, читаючи текст на цифрах, ви складете уявлення про те, what is going on у "сміттєвій" сфері.
Створювали ми її з командою таких же творчих відчайдухів, як і ми — Merman Art. Саме вони виграли грант на створення інсталяції для Burning Man Project 2022. Пам’ятаєте їхнього дерев’яного чоловіка, який «плив» біля Арки дружби народів, а потім біля UNIT.City? Дякуємо команді Merman Art, це просто ідеальний партнерський метч, коли ідея втілюється в максимально короткі терміни! Особлива подяка Ірині Озимок (Iryna Ozymok) і WNISEF, організатору International Mayors Summit, до якого ми й готували всю цю recycle-інсталяцію. Побачити її на власні очі ще можна на території UNIT.City, а про подальшу її локалізацію ще розкажемо, бо на цьому історії тільки починається. Як вам наша перша антисміттєва арт-інсталяція? Ставте в коментарях, якщо сподобалося і, якщо це занадто сучасне мистецтво для вас. Доводимо, що сміття насправді немає — все може бути вторсировиною. Підтримайте нас, і ми дивуватимемо ще більше: подаруйте нам свої кешбеки у Monobank і зробіть там же благодійний внесок: тицяйте розділ "Інші платежі", потім — "Благодійність", шукайте зелену пляшку УБС і слідуйте підказкам;потіште себе і друзів, які сортують, УБС-мерчем, щоб ми гарантовано впізнавали своїх у натовпі: https://bit.ly/nowaste_merch купуйте якісні і перевірені командою екотовари з нашого No Waste Shop: https://bit.ly/nowaste_shop ставайте нашими патронами й патронками: https://bit.ly/2PnFFF5.#українабезсміття #nowasterecyclestation #станціясортування #убс #recycleart #preciousplastic