Кошти традиційно спрямують на підтримку Сімейних кімнат у дитячих державних лікарнях та розвиток сімейно орієнтованої медицини. Сьогодні в Україні функціонує вже 5 таких кімнат, а ще одна – відкриється до кінця 2021 року.

Варте уваги "Долоньці щастя" – 20 років: МакДональдз запустив ювілейну благодійну кампанію

Пожертвував більше ніж 6 000 гривень або Сила людської участі

"Долонька щастя" – шанс підтримати тих, кому це дійсно потрібно. Кожен з нас може зробити чималий внесок – бути небайдужими. Всього 1 гривня у масштабі країни може перетворитися у велику допомогу, результати якої ми бачимо на власні очі. Вони в усмішках діточок, які можуть провести час у затишних Сімейних кімнатах під час лікування. Маленьким бійцям за життя вдається на мить забути про уколи та крапельниці – вони можуть радіти прекрасному новому дню у колі родини! Це – безцінно.

За словами працівників, у ресторанах МакДональдз нерідко трапляються цікаві та зворушливі історії. До прикладу, одного разу на МакДрайв ресторану на вулиці Борщагівська, 2б заїхав чоловік, який підтримав акцію неабиякою пожертвою. Він додав до свого замовлення 700 паперових долоньок – всі, що були на той момент в закладі. Добродій попросив розклеїти їх всередині.

Відвідувач ресторану придбав 700 долоньок / Фото МакДональдз

Гості МакДональдз мали змогу підтримати ініціативу, додавши до свого замовлення не лише паперову долоньку, а й будь-який з представлених благодійних сувенірів.

Благодійні сувеніри / Фото МакДональдз

До великої мети долучилися й інші компанії – платіжна система Mastercard та сервіс доставки Rocket. Так, з кожної безконтактної оплати замовлення у МакДональдз карткою Mastercard – 1 гривня перераховувалась на підтримку "Долоньки щастя". Так само й з Rocket: коли користувач замовляв доставку – сервіс автоматично перераховував гривню.

Чому це важливо

Цього року благодійна програма "Долонька щастя" відбувалася вже удвадцяте. Акція охопила усю Україну, тож кожен охочий міг долучитися з 28 серпня по 5 жовтня. Усі зібрані кошти МакДональдз передає "Фундації Дім Рональда МакДональда", яка облаштовує та фінансує Сімейні кімнати у найбільших державних дитячих лікарнях України. Наразі вони відкриті у Києві, Львові Сумах, Харкові та Вінниці.

"Фундація Дім Рональда МакДональда" активно розвиває сімейно орієнтовану медицину / Фото МакДональдз

Сімейна кімната Рональда МакДональда

Це унікальний безоплатний простір, облаштований для дітей та батьків в українських лікарнях. Місце, де тяжкохворі діти можуть відволіктися від хвороби, адже поруч із ними – найближчі люди. Особливість кімнат – атмосфера, що максимально наближена до рідної домівки. Тут родини можуть відпочити, поїсти, задовольнити базові гігієнічні потреби, погратися з малечею в дитячій зоні, а в деяких лікарнях – батьки можуть навіть переночувати.

Сімейна кімната / Фото МакДональдз

МакДональдз та "Фундація Дім Рональда МакДональда" дякують всім, хто приєднується кожного року до підтримки легендарної благодійної ініціативи. Загалом до підтримки "Долоньки щастя" цього року приєдналося багато відомих українців, cеред яких близько 30 зірок та блогерів,
– звертаються до українців організатори акції.

Телеведуча Надія Матвєєва / Фото з інстаграму Надії Матвєєвої

Співак Дзідзьо / Фото з інстаграму Дзідзьо

Як підтримати Фундацію

Якщо ви не встигли долучитися до акції, підтримати Фундацію можна на сайті на сайті – разово або налаштувавши щомісячний платіж. Крім того, ви можете стати волонтером або учасником інших благодійних ініціатив. На сторінці ви знайдете багато цікавого про діяльність Фундації та дізнаєтеся більше про Сімейні кімнати.