Одна з найпопулярніших музиканток сучасності не приховує, що обожнює попоїсти. Вона розповіла, які позиції замовляє у McDonald's, що готує сину та який секретний інгредієнт завжди носить у сумочці.

Цікаво Найбільший в Україні: у Луцьку відкрився перший ресторан McDonald's

Співачці вдалося вгадати 8 страв з 12 представлених:

 1. Мариновані яйця ✓
 2. Молюски ✓
 3. Копчена риба ☓
 4. Пиріг зі свининою ✓
 5. Повний англійський сніданок ✓
 6. Риба та картопля фрі (Fish and Chips) ✓
 7. Рибний пиріг ☓
 8. Десерт "Трайфл" ✓
 9. Пудинг "Плямистий Дік" ☓
 10. Пиріг "Баноффі" ✓
 11. Бісквітний торт "Баттенберг" ☓
 12. Десерт Eton Mess ✓

Обожнює McDonald's

Адель відверто зізналася, що якби вона могла обрати свою останню вечерю на Землі – це було б улюблене замовлення з McDonald's.

Моя ідеальна їжа, їжа в камері смертників, моя остання їжа – це курячі нагетси, Біг Мак та картопля фрі. Це мої три страви. Я їм це хоча б раз на тиждень,
– емоційно розповіла співачка.

Що полюбляє готувати

Адель поділилися, що вона готує неймовірно гостру пасту, яку полюбляють навіть італійці. Крім того, їй чудово вдається рибний пиріг, який є класичною стравою британської кухні.

До слова, улюблений британський ритуал зірки – це Sunday roast (недільний обід), до якого входить смажене м'ясо, картопля, йоркширський пудинг і підлива. "Я відмінно вмію готувати це кожної вільної неділі. Це улюблена страва мого сина", – додала вона.

Страва, яка рятує від похмілля

Адель вважає, що повний англійський сніданок – це ідеальні ліки від похмілля. Вона любить цю страву, у складі якої: яєчня, смажені помідори, британський бекон і запечена квасоля. Співачка розповіла, що носить з собою невеликі пакетики кетчупу Heinz, що чудово поєднується з нею. "У Бейонсе в сумці гострий соус, а у мене – кетчуп Heinz", – сміється зірка.