Про це повідомляє 24 канал. Реалізувати проєкт "Набір для догляду" вдалося завдяки партнерству БО "Фундація Дім Рональда МакДональда" та apteka911.ua.

Зверніть увагу З добром у серці: як українці підтримували благодійну акцію "Долонька щастя" від МакДональдз

Чому це важливо

Нова можливість є вкрай актуальною для батьків, які неочікувано потрапляють зі своєю дитиною до лікарні. Базовий набір міститиме предмети, які становлять першочергову необхідність.

Коли з дитиною трапляється біда і її терміново забирають до лікарні, увесь світ батьків змінюється. Невизначеність, сильне хвилювання, тривале очікування… Не дивно, що під час таких випробувань рідні не завжди мають під рукою предмети першої необхідності та можливість їх придбати,
– відзначають автори ініціативи.

Що входить у набір

  • шампунь;
  • зубна паста та щітка;
  • мило;
  • серветки;
  • санітайзер;
  • ватні палички;
  • та інше.

Дитина з батьками розпаковує набір / Фото "Фундації Дім Рональда МакДональда"

Відповідальною за постачання наборів є мережа apteka911.ua. На першому етапі програми необхідну підтримку отримають 800 родин у 6 державних лікарнях. Так, у проєкті беруть участь медичні заклади, де облаштовані Сімейні кімнати Рональда МакДональда: Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "Охматдит", Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня, Сумська обласна дитяча клінічна лікарня, Харківська обласна дитяча клінічна лікарня й Національна дитяча спеціалізована лікарня "Охматдит" у Києві, а також Рівненська обласна дитяча лікарня.

"Сподіваємося, що вчасна підтримка дозволить батькам сфокусувати свої зусилля на боротьбі з хворобою, а дітям – швидше одужати", – говорить засновник Аптечної мережі 9-1-1 Сергій Данієлян.

Родина, яка скористалася набором для догляду / Фото "Фундації Дім Рональда МакДональда"