Аукціон пройде 9 листопада у Женеві (Швейцарія). Очікується, що ювелірнй виріб піде з молотка за понад 2 мільйони доларів.

Варте уваги Завдяки Сімейній кімнаті юна Богданка може бути поряд з рідними, поки долає рідкісну хворобу

Історія бреслета

Щирістю почуттів та міцністю шлюбу цієї пари захоплювався увесь світ. Їх союз – красномовний доказ того, що світом править кохання. Колишній король Едуард VIII зрікся британського престолу у 1936 році, щоб одружитися на Сімпсон – двічі розлученій американці. Пара одружилася 3 червні 1937 року у Франції, де й оселилася.

Едвард VIII та Волліс Сімпсон / Фото Getty

Чоловік постійно тішив кохану дорогоцінними ювелірними прикрасами. Так, на першу річницю весілля Едвард подарував Волліс неповторний браслет з рубінами та діамантами у стилі ар-деко. Герцог майже завжди прикрашав свої подарунки гравіюванням, тож на цьому браслеті викарбувано напис: "До нашої першої річниці третього червня".

Унікальний браслет герцогині Віндзерської / Фото UPI

Браслет виставляється на аукціон вперше після знаменитого Sotheby's. Через рік після смерті Волліс Сімпсон (1986 рік) у Женеві відбувся аукціон, в межах якого колекцію герцогині з 311 ювелірних виробів продали за 50,3 мільйона доларів. Ця сума майже в сім разів перевищила їх оціночну вартість. Усі виручені кошти спрямували на дослідження раку та СНІДу в Інститут Пастера в Парижі.