Засновниця екологічної ініціативи "Прибери в горах" Інна Мазур заявила про катастрофічний рівень забруднення берегів. Мовляв, 1 мішок сміття можна зібрати в радіусі всього трьох кроків.

Цікаво Із думкою про довкілля: чому й куди з ресторанів McDonald's зникає пластик

Прибирання берегів Дністра

За два дні активісти всього зібрали близько 100 мішків сміття. Їм це вдалося зробити на відрізку берега протяжністю всього 250 метрів.

Засновниця екоініціативи підкреслила, що у вербі, яка росте попри берег, зараз впав рівень води, тож з'явилася можливість зібрати там сміття. Саме там його й було найбільше – цілий мішок на 3 квадратних метрах.

У радіусі п'ятнадцятити метрів – 4 мішки пластику й 1 мішок скла! Вас ще не вражають маштаби засміченості нашої природи? Тоді Вам до нас!
– наголосила Інна Мазур.

прибирання Дністра
Активісти прибрали берег Дністра / Фото Інни Мазур

Публікація Інни Мазур:

Екоакція Прибери береги річки Дністер село Гораївка від ініціативного аполітичного екоруху "Прибери в Горах". За два дня ми зібрали близько 100 мішків сміття! 250 метрів берегу – 100 мішків!

У корчах, верба що росте попри берег у воді, (а зараз вода впала і є можливість повигрібвти звідти сміття) в радіусі 3-х кроків назбирується мішок сміття! У радіусі 15-ти метрів – 4 мішки пластику й 1 мішок скла!

Вас ще не вражають маштаби засміченості нашої природи? Тоді Вам до нас!

В неділю 28.11 четвертий виїзд на Бакоту. Це не наше сміття! Це наша Земля! Прибери береги Бакотської затоки (еко-акція#84).

Збираємо кошти на трансфер і мішки
Бракує 1 300 гривень.
5167 9855 6221 1698