Захід організовує агенція "Капітан Київ" на підтримку ініціативи "Києве, мий". Усі вилучені кошти спрямують на придбання спеціального очисного апарату.

Цікаво "Кущі": у Мукачево можуть з'явитися "зелені" громадські вбиральні

Мета – чистота

Активісти прагнуть досягти максимальної чистоти у Києві. Один з важливих кроків – придбання машини для видалення графіті Tornado ACS Elite. Її вартість – 583 000 гривень. Наразі вдалося зібрати 161 000 грн.

Що запланували для учасників

  • подорож концертними залами та за лаштунками;
  • можливість оглянути куточки, куди важко потрапити звичайному глядачеві: "гараж" для роялів, кімната солістів, кабінет художнього керівника;
  • фортепіанний концерт.

Якщо ви бажаєте відвідати екскурсію, потрібно зареєструватися за посиланням та внести благодійну пожертву. Захід відбудеться 22 січня о 12.00. Адреса локації: вулиця Хрещатик 1/2, біля входу у готель Дніпро (збір групи).

Повний текст публікації "Києве, мий":

У вас вже є плани на суботу, 22 січня?
Наші друзі з агенції Капітан Київ – екскурсії організовують благодійну екскурсію "Секрети Київської філармонії". Ви проведете час з користю і допоможете нам зібрати кошти на нову мийку для видалення графіті Tornado ACS Elite. Цей апарат коштує 583 тисячі гривень, з яких вже зібрано 161 тисячу гривень.
Екскурсія пройде філармонією, де учасники подивляться концертні зали, зазирнуть за їх лаштунки та відвідають те, що звичайний глядач рідко коли бачить – "гараж" для роялів, кімната солістів, кабінет художнього керівника. На завершення екскурсії буде фортепіанний концерт.
КОЛИ: 22 січня, 12:00
ДЕ: вул. Хрещатик 1/2, біля входу у готель Дніпро (збір групи)
ВХІД: за благодійними внесками.
Реєстрація на захід — лінк у коментарях
Чекаємо вас!