Отримані з аукціону гроші скерують для оплати оформлення й транспортування спеціального автобуса для важкохворих дітей і дітей з інвалідністю.

Цікаво McDonald's впроваджує систему для людей з порушеннями слуху

Благодійний аукціон

Крім вихованців Центру, до цієї ініціативи також долучилися митці з Коломиї, Івано-Франківська, Львова. А одну з картин передали художники з Німеччини.

Сьогодні мені вдалося придбати дві картини, а в цілому – всі лоти було продано! Спільними стараннями нам вдасться "поставити мрію на колеса"!
– запевнив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.


Благодійний аукціон у Коломиї / Фото Богдана Станіславського

Текст публікації Богдана Станіславського:

Благодійний аукціон в рамках акції "Постав мрію на колеса".

Сьогодні в мистецькій галереї "Зодіак" відбувся благодійний аукціон. Лотами виступали картини, які намалювали вихованці Єдиного центру надання соціальних та реабілітаційних послуг. До цієї ініціативи також долучилися митці з Коломиї, Івано-Франківська, Львова. А одну з картин передали художники з Німеччини.

Сьогодні мені вдалося придбати дві картини, а в цілому – всі лоти було продано! Це й не дивно, адже отримані кошти з аукціону використають для оплати оформлення й транспортування спеціального автобуса, який перевозитиме дітей з інвалідністю, онкохворих та залежних від діалізу. Дякую кожній людині яка долучилася до цього аукціону. Спільними стараннями нам вдасться "поставити мрію на колеса"!