Проєкт є результатом співпраці Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства соціальної політики України. Очікується, що заклад відкриють наприкінці січня 2022 року.

Важливо Українцям пропонують віддати непотрібні подарунки на благодійність: як це зробити

Шанс на нове життя

Жінки, які постраждали від домашнього насильства, зможуть перебувати у притулку строком до 3-х місяців. Проживати у "будинку" вони зможуть разом із дітьми. З міркувань безпеки адреса притулку не розголошується. Щоб потрапити до закладу, необхідно звернутися до правоохоронців або соціальних служб. Завдяки фахівцям жінки зможуть:

  • отримати медичну та психологічну допомогу;
  • відновити документи;
  • захистити себе в суді;
  • знайти роботу тощо.

Нещодавно у Миколаєві відкрився заклад "Барнахаус". Це спеціалізований центр для дітей, які постраждали від насильства або стали його свідками. Зауважується, що відтепер заклади надаватимуть комплексну допомогу тим, хто найбільше цього потребує.

Нагадаємо, раніше у Києві відкрили другий Притулок для постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. У закладі зможуть перебувати 15 жінок із дітьми. Окрім безоплатного проживання та предметів побуту, притулок забезпечує мешканок психологічною та юридичною підтримкою.