Мета акції – зібрати 170 тисяч гривень на запуск проєкту "Рівний консультант" та відкриття кабінету психологічної підтримки на базі Національного інституту раку. Завдяки цьому пацієнти зможуть отримувати інформаційну та емоційну підтримку від тих, хто уже має досвід боротьби з онкологічним захворюванням.

Варте уваги Прощання з візком та уроки ходіння: Сімейна кімната в Сумах подарувала казку юним пацієнтам

Це важливо

Станом на сьогодні кожній 8 жінці в Україні констатують страшний діагноз – рак молочної залози. Race for the Cure – це ваш внесок у підтримку онкохворих жінок, яким вона так необхідна.

Ви можете присвятити свій пробіг або прохід дистанції якійсь особливій людині – мамі, другові, медичному працівнику або організації,
– підкреслюють організатори.

Підтримати акцію

Щоб долучитися до благодійної ініціативи, ви можете:

  1. Стати учасником масового забігу 3 жовтня у Стрийському парку (старт об 11.00 біля входу з вулиці Самчука). Реєстрація за посиланням.
  2. Пробігти або пройти будь-яку дистанцію в період з 26 вересня по 10 жовтня біля будинку у своєму парку, стадіоні, на біговій доріжці самостійно чи додавши у свою команду друзів. Зареєструйтеся та оплатіть внесок 15 євро. Ви отримаєте лист-підтвердження із кодом команди – унікальним ключем для управління сторінкою та додавання нових учасників в будь-який час.
  3. Стати спонсором команди онкопацієнтів.