Цьогоріч забіг присвятили українським військовим, які долають власні "марафони" на фронті. Вже 7 років поспіль вони щодня борються за нашу країну, відтак подібні заходи – це шанс висловити їм вдячність.

Варте уваги "Марафон для всіх": подолайте дистанцію за тих, хто не може бігати

Історія військового

Леонід Остальцев пішов на фронт добровольцем одразу після вторгнення російських військ у 2014 році. Він служив на Донбасі впродовж двох років у першому батальйоні 30-ї бригади. Ветеран згадує, як щодня доводилося робити крок у невідомість – проходити чималі відстані й виконували бойові завдання. Ба більше, усе це необхідно було робити у спорядженні (бронежилет, зброя, боєприпаси), вага якого сягає понад 30 кілограмів.

"Найважчий забіг", який я подолав, безумовно, не зрівняється з випробуваннями на війні. Але для нас це спосіб нагадати про хлопців та дівчат, що нині на фронті роблять усе, щоб мирні забіги могли проводити в Києві та інших вільних містах України,
– додає Леонід.

Забіг присвятив бойовому товаришу

Дистанцію у 10 кілометрів Леонід присвятив своєму другові Олексію Буслаєву – кулеметнику 30-ї окремої механізованої бригади. Боєць загинув 6 лютого 2015 року поблизу Дебальцевого.

Ветеран АТО Леонід Остальцев пробіг "Найважчий марафон" / Фото пресслужба Kyiv Nova poshta Half Marathon 2021

"Для нас "Найважчий забіг" – це можливість привернути увагу до тих, кому ми завдячуємо можливістю проводити забіги. Спосіб сказати українським військовим "Дякуємо, ми все бачимо й дуже цінуємо!" і долучити до цієї хвилі подяки всю Україну", – зауважує директорка з управління репутацією та маркетингом Нової пошти Олена Плахова.