SaveDnipro пропонує стати частиною дружнього та прогресивного колективу, що об'єднаний однією метою – турботою про довкілля. Це простір для реалізації найбільш сміливих та захоплюючих ідей!

Цікаво Із думкою про довкілля: чому й куди з ресторанів McDonald's зникає пластик

Зараз ми потребуємо підсилення команди вмотивованою та екосвідомою людиною, яка зможе розділити наші погляди на екологічну сферу в Україні та стати частиною її якісних змін,
– йдеться у повідомленні.

Про SaveDnipro

Громадська організація SaveDnipro – це колектив екоактивістів, який просуває діджиталізацію природоохоронної сфери та постачає відкриті дані, що стосуються стану довкілля. Команда однодумців розробила чат-бот SaveEcoBot, яким наразі користуються понад 1,5 мільйона користувачів на двох континентах.

Обов'язки та сферавідповідальності

Майбутній екодиректор чи екодиректорка працюватиме із законодавчою та нормативно-правовою базою України, готуватиме аналітичні матеріали/звіти на екологічну тематику та формуватиме стратегічні плани організації. Крім того, до переліку обов'язків входитиме листування з центральними органами виконавчої влади та робота у профільних робочих групах. Директор/ка також відповідатиме за створення горизонтальної взаємодії з екологічними питаннями з керівниками проєктів організації та представлення організації у ЗМІ, на національних та міжнародних майданчиках.

Вимоги та очікування:

  • досвід керівної роботи в організаціях;
  • вільне користування законодавчою базою України;
  • вища екологічна/юридична освіта буде плюсом;
  • розуміння роботи громадського сектору;
  • уміння самостійно планувати, ініціювати, брати відповідальність за свої рішення;
  • знання англійської мови (рівень В2/upper-intermediate та вище);
  • перевагою буде вміння працювати з аналітичними інструментами.