Європейський дипломат показав свого "залізного коня", припаркованого на фоні дорогих автівок біля Мистецького арсеналу, і висловив сподівання, що інші політики слідуватимуть його прикладу.

Цікаво Англія заборонить використання пластикового посуду

Самотній велосипед біля воріт, де проходить форум YES, зізнаюся – мій. Сподіваюся, у майбутньому їх тут побільшає, незважаючи на те, що в Києві багато пагорбів,
– написав Маасікас.


Матті Маасікас на велосипеді приїхав на форум YES / Фото з його твітера

Чому велосипед – це модно й корисно:

  • Велосипеди стали справжнім трендом в останнє десятиліття. І для цього є одразу декілька причин. По-перше, це зручно. У великих містах велосипед – це чудовий спосіб, щоб не витрачати час у безкінечних заторах.
  • Крім того, катання на велосипеді надзвичайно корисне для здоров'я. Починаючи від елементарної профілактики від серцево-судинних захворювань і зміцнення імунної системи, і закінчуючи зміцненням сексуального здоров'я. Саме так, регулярні поїздки на велосипеді зроблять вас більш витривалими в сексі.
  • Також не варто забувати й про екологію. Коли замість свого автомобіля зі шкідливими викидами, ви крутите педалі – матінка природа вам за це лише буде вдячною. Адже велосипед – абсолютно екологічно чистий вид транспорту.
  • Ну й звісно, велосипед – це доволі економний засіб пересування. Так вам не доведеться заправляти свою автівку чи платити за проїзд у громадському транспорті.

Повідомлення Матті Маасікаса:

Самотній велосипед біля воріт, де відбувається @yes_ukraine (зізнаюсь: мій). Сподіваюся побачити більше в майбутньому, навіть у цьому горбистому місті Києві.