Акція, що пройде 27 та 28 листопада, приурочена до всесвітнього руху Щедрий Вівторок. Організатор заходу – благодійна платформа KIND Challenge.

Цікаво Нове життя використаним матеріалам: як МакДональдз розвиває рециклінг

Деталі

Кожен охочий може стати учасником забігу з будь-якої точки планети, або ж – у Києві. Одну з трьох дистанцій можна або пробігти, або пройти:

  • коротка – 2 – 3 кілометри;
  • середня – 5 – 6 кілометрів;
  • довга – 10 – 12 кілометрів.

Для кожного маршруту організатори підготували аудіогід з урахуванням його довжини та темпу руху. Крім того, для бігунів Києві підготували кастомізовані інтерактивні маршрути, які відповідатимуть обраній темі допомоги. Зокрема, у столиці розташовуватиметься стартове містечко з фотозоною, де можна отримати пакет учасника та медаль.

Щоб взяти участь у заході:

  1. Зареєструйтеся за посиланням;
  2. Сплатіть внесок;
  3. Отримайте QR-код з аудіосупроводом;
  4. Вирушайте у дорогу!

Повний текст публікації Ла Страда – Україна:

Благодійний забіг

27 та 28 листопада з будь-якої точки світу ви можете долучитися до історії допомоги.
Цього року благодійна платформа KIND Challenge організовує Щедрий забіг, приурочений до всесвітнього руху Щедрий Вівторок, який відбудеться в форматі імерсивного театру – такої собі вуличної вистави, коли учасники переживають певний інформаційний та естетичний досвід, окремий і особливий.

Громадська організація Ла Страда – Україна приймає участь та запрошує усіх долучитися до забігу та підтримати Національна гаряча лінія для дітей та молоді

Для цього просто зареєструйтеся, сплатіть внесок і отримайте QR-код з аудіосупроводом до обраної дистанції та вирушайте. На тих, хто приєднається до забігу в Києві, чекає кастомізований інтерактивний маршрут – в залежності від обраної теми допомоги.

Реєстрація за посиланням:
https://kindchallenge.net/marathons/616e7290ae153800093c0a70

Доступні дистанції: коротка (2-3 км), середня (5-6 км), довга (10-12 км)

Обрану дистанцію можна пробігти, а можна пройти. Аудіогід під кожну з дистанцій буде мати свою довжину, що відповідає темпу повільного бігу чи швидкої ходьби.

Більше інформації про Щедрий забіг читайте за посиланням https://www.facebook.com/events/240774668091799/

За бажання ви можете відвідати у Києві стартове містечко з фотозоною та отримати пакет учасника та медаль там.

Підтримайте Національна гаряча лінія для дітей та молоді, адже діти мають бути почутими

#ЛаСтрада #ЛаСтрадаУкраїна #LaStrada #LaStradaUkraine #НДМГЛ #116111UA #childhotline #гарячалініядопомоги #національнагарячалінія #гарячалініяпідтримки