Листівки будуть надіслані за допомогою "Гуманітарної пошти України" – соціального проєкту, в межах якого волонтерські організації безоплатно передають на схід вантажі для військових. З відділень листівки заберуть представники фондів допомоги українським військовим, щоб передати у підрозділи по всій лінії фронту.

Цікаво Сімейна кімната у Львові: як маленькі пацієнти одужують і займаються благодійністю

Автори проєкту переконані, що наші військові потребують не лише матеріальної допомоги, а й простих слів подяки. Відтак підписана листівка – це шанс сказати захисникам та захисницям: "Ми віримо у перемогу і чекаємо на вас вдома!".

Це важливо

Нещодавно ветеран АТО Леонід Остальцев подолав "Найважчий забіг" у військовому спорядженні вагою понад 30 кілограмів. Свою дистанцію він присвятив українським воїнам. Це своєрідний символ вдячності за тяжку службу, адже щодня вони долають нові виклики.

"Пробігши десять кілометрів у військовій амуніції, я почув та прочитав багато теплих слів подяки. Мені приємно, але дуже хочеться, щоб їх також отримали хлопці й дівчата на фронті. Дуже важливо пам'ятати про тих, хто зараз на війні захищає нас, – вважає Леонід Остальцев.