Акція проходить у межах проєкту "Sklyanka.lab – міні-лабораторія очищення Землі" в співпраці з міжнародним фондом "Відродження" та Європейським Союзом.

Цікаво Довкілля у захваті: як МакДональдз дарує нове життя використаним стаканчикам

Екоакція в Калуші

Почали екоакцію зі збору склотари у Калуському ліцеї №2. Учні приносять склотару та змагаються між собою у кількості зібраної вторсировини.

Клас, який принесе найбільше склотари, отримає 1 тисячу гривень на власні потреби, а п'ятірка перших у рейтингу за кілограм вторсировини отримають заохочувальні подарунки у вигляді продукції.

До пляшок є кілька вимог:

  • вони повинні бути вимитими,
  • сухими,
  • не пошкодженими,
  • без етикеток.

екоакція в Калуші
Екоакція зі збору склотари / Фото Олега Кіндрацького

Публікація Олега Кіндрацького:

Раді повідомити, що вже почали співпрацю з Міжнародний фонд "Відродження" та Європейським союзом у межах грантового проєкту "Sklyanka.lab – міні-лабораторія очищення Землі".

За фінансової підтримки фонду та Європейського союзу, разом з Mariana Dumenko почали еко акцію зі збору склотари у Калуський ліцей 2.

Клас, який принесе найбільше склотари, отримає 1 000 гривень на власні потреби! П'ятірка перших у рейтингу за кг склотари отримають заохочувальні подарунки у вигляді продукції!

Головні вимоги до пляшок:
- вимиті
- сухі
- не пошкодженні
- без етикеток

Такі ж екоакції плануємо провести ще у п‘ятьох ліцеях міста! Тому, якщо бажаєш, щоб твій ліцей взяв участь, пиши нам у месенджер!