Спільна домовленість укладена в межах кліматичного саміту G20. У переворах взяли участь представники країн "Великої двадцятки".

Цікаво Сортування та переробка в МакДональдз: як використаний папір знову стає корисним

Деталі

Уряд Великої Британії заявив, що ця обіцянка схвалена більш ніж 100 лідерами (США, Росія, Бразилія, Індонезія та інші), які представляють понад 85% світових лісів. Крім того, вона підкріплена майже 20 мільярдами доларів державного та приватного фінансування.

"Ліси підтримують спільноти, засоби для існування та продовольство, а також поглинають вуглець, який ми викидаємо в атмосферу. Вони необхідні для нашого виживання", – відзначив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

На жаль, людство вже знищило половину всіх лісів на Землі. Натомість з'явилися сільськогосподарські угіддя, які провокують близько чверті усіх антропогенних викидів CO2.

Ініціативу Глазго розкритикував Грінпіс. Зазначається, що вона фактично дає зелене світло "ще одному десятиріччю вирубки лісів". Екоактивісти переконані, що ліси мають перебувати під контролем корінних народів та місцевих мешканців, адже саме вони оберігають екосистеми впродовж поколінь.