Так, кувейтська компанія Pure Global for Trading in Healthy Foods W.L.L. підписала з українським виробником відповідну угоду. Мед продаватимуть під брендом "Чистий мед".

Цікаво Фірмова рецептура: секрети виробництва морозива у МакДональдз

Про продукт

Представлений натуральний крем-мед:

  • не змішується;
  • не пастеризований;
  • не ультрафільтрований.

Зауважується, що кожна партія меду проходить незалежне тестування у лабораторії Бремену (Німеччина), а відтак не містить залишків антибіотиків, пестицидів, важких металів або несанкціонованого ГМО. Якість продукту перевіряють найбільш передовими методами, зокрема NMR та HRMS.

Крем-мед – новий тренд у світі, і ми підтверджуємо, що це перший мед в Кувейті під брендом "Чистий мед". І так, він з України! Нарешті доступний в Кувейті!,
– йдеться у повідомленні.

Повний текст публікації:

Український вершковий мед вперше в наявності в Кувейті
Нові українські продукти нещодавно імпортуються до Кувейту і вони стають все більш популярними на місцевому ринку. Серед них є український вершковий натуральний мед, який уперше мають намір продавати під місцевим кувейтським брендом «Чистий хуней».
Кувейтська компанія "Pure Global for Trading in Healthy Foods W.L.L." підписала ексклюзивну угоду з авторитетним виробником меду в Україні на постачання натурального вершкового та унікального меду до Кувейту.
9 лютого 2022 року український продукт, нещодавно представлений на кувейтський ринок, представив пан Халід Бадр, виконавчий менеджер компанії "Pure Global Company for Trading in Healthy Foods WLL", послу України в Кувейті д-ру @[66731870 1:2048: Олександр Балануца].
Щоб досягти успіху на кувейтському ринку, згадана компанія провела глобальне дослідження у багатьох країнах та обрала український натуральний мед, який не змішується, не пастеризований та не ультрафільтрований. За інформацією компанії Pure Global, кожна партія меду проходить тестування лабораторії Intertek (Бремен, Німеччина) та не містить залишків антибіотиків, пестицидів, важких металів або несанкціонованого ГМО, які підтримуються випуском Звіти про тести. Мед також перевіряється на зраду найсучаснішими методами, такими як НМР та HRMS. Пан Халід Бадр підкреслив, що кувейтська марка «Pure Huney» гарантує надання кувейтському ринку чистим натуральним медом.
Вершковий натуральний мед – новий тренд на світовому ринку! Наголошуємо, що це перший вершковий натуральний мед під брендом «Pure Huney» у Кувейті! І так, зроблено в Україні! І так, тепер він доступний у Кувейті!
Український вершковий мед уперше в Кувейті
Нові українські продукти в Кувейт нещодавно імпортуються та набирають популярності на місцевому ринку, з цих продуктів натуральний вершковий мед під кувейтським брендом "Чистий мед".
Кувейтська компанія "Pure Global for Private and Healthy Food Trade" за сприяння Посольства України в Кувейті підписала ексклюзивну угоду з українською спеціалізованою компанією на постачання унікального та натурального вершкового меду до Кувейту.
22 лютого 2020 року генеральний директор компанії Pure International Pompany for Private and Health Food Trade пан Халед Бадр представив цей український продукт на щастя посла України в Державі Кувейт доктора Олександра Балануца, і цей мед став новим доступним на кувейтському ринку.
Компанія провела безліч національних досліджень та відібрала незмішаний, непастеризований та нефільтрований український натуральний мед, щоб отримати доступ до якості та довіри на кувейтському ринку. За даними Pure Global, кожна партія меду проходить тестування в лабораторії Intertech у Бремені, Німеччина, щоб переконатися, що вона не має антибіотиків, підкріплених протоколами Мед також перевіряється на виявлення шахрайства з використанням найсучасніших методів, таких як НМР та HRMS тестування. Пан Халед Бадр підтвердив запевнення кувейтського бренду «Чистий мед» постачати місцевий ринок чистим натуральним медом шляхом перевірки інтенсивних та точних тестів якості.
Крем-мед – новий тренд у світі, і ми підтверджуємо, що це перший вершковий мед у Кувейті під брендом «Чистий мед», І так, він з України! Нарешті доступний у Кувейті!
Рада експортерів та інвесторів при МЗС України Рада експортерів та інвесторів при МЗС України
Компанія Pure Global https://iwtsp.com/96560760083