У компанії підрахували, що найбільше відходів припадає на: картон – понад 1 800 тонн; пакування для бургерів – 56,5 тонни; стаканчики – 54 тонни; пластик та поліетилен – 140 тонн; кавовий жмих – 20 тонн.
Варте уваги У Чернівцях пересадили ялинки за допомогою спеціальної техніки
Цифри, які вражають / Інфографіка McDonald's
З користю для довкілля
Зауважимо, компанія не лише регулярно сортує та переробляє використані матеріали, а й дбає про їхнє повторне використання. Саме тому McDonald's співпрацює з підприємствами-партнерами над замкненим циклом виробництва. До прикладу, для ресторанів виготовляють:
- з макулатури – тримачі для напоїв та короби для продуктів;
- з паперових стаканчиків – фірмові паперові пакети для доставки та замовлень "на виніс";
- з поліетилену – пакети для сміття;
- з пластику – труби, люки та інші вироби;
- з харчових відходів – добрива для земель;
- з олії – біопаливо та мастильні матеріали для будівництва.
Крім того, водою з кондиціонерів поливають квіти та газони на території закладів, а кавовий жмих додають у брикети, які використовують для опалення будинків.
Екокультура McDonald's: що потрібно знати
- Ресторани використовують екологічні іграшки та книги в наборах Хеппі Міл. Так, тривимірні фігурки виготовляють з паперу, а пластикові деталі – із сертифікованих матеріалів рослинного походження або матеріалів, придатних до вторинної переробки;
- Компанія розробила й встановила унікальні сортувальні станції – для запуску проєкту було протестовано понад 20 прототипів та інвестовано 10 мільйонів гривень;
- Салати, шейки та напої подають у паперовому та іншому екологічному пакуванні;
- Все пакування McDonald's схвалено Лісовою опікунською радою та іншими системами сертифікації лісів;
- Заміна іграшок та перехід на екопакування продуктів дозволить компанії зменшити використання пластику на 90% до 2025 року.